Κορασίδες

 
 
 

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α' ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2015-16)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 
     

ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

0 - 0

 

ΣΑ

19/09/2015

11:15

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ.

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ

0 - 0

 

ΣΑ

19/09/2015

17:00

ΜΠΟΘΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

0 - 0

 

ΣΑ

19/09/2015

19:30

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

0 - 0

 
       

ΡΕΠΟ: ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β

   

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 
     

ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ.

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.

0 - 0

 

ΣΑ

26/09/2015

14:30

ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΣΑ

26/09/2015

19:00

ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β

0 - 0

 

ΣΑ

26/09/2015

19:00

ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ

0 - 0

 
       

ΡΕΠΟ: ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

   

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 
     

ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ.

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

0 - 0

 

ΣΑ

03/10/2015

12:00

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ

0 - 0

 

ΣΑ

03/10/2015

17:00

ΜΠΟΘΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

0 - 0

 

ΣΑ

03/10/2015

19:30

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.

0 - 0

 
       

ΡΕΠΟ: ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ

   

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 
     

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

0 - 0

 

ΣΑ

10/10/2015

11:15

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ.

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β

0 - 0

 

ΣΑ

10/10/2015

14:30

ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

0 - 0

 

ΣΑ

10/10/2015

19:00

ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ

0 - 0

 
       

ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

   

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΣΑ

17/10/2015

12:00

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΣΑ

17/10/2015

14:30

ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ

0 - 0

 

ΣΑ

17/10/2015

17:00

ΜΠΟΘΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.

0 - 0

 

ΣΑ

17/10/2015

19:00

ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

0 - 0

 
       

ΡΕΠΟ: ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

   

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 
     

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

0 - 0

 

ΣΑ

24/10/2015

11:15

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ.

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ

0 - 0

 

ΣΑ

24/10/2015

14:30

ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

0 - 0

 

ΣΑ

24/10/2015

19:30

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

0 - 0

 
       

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

   

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 
     

ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ.

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

0 - 0

 

ΣΑ

31/10/2015

14:30

ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΣΑ

31/10/2015

17:00

ΜΠΟΘΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β

0 - 0

 

ΣΑ

31/10/2015

19:00

ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.

0 - 0

 
       

ΡΕΠΟ: ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ

   

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 
     

ΜΠΟΘΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

0 - 0

 

ΣΑ

07/11/2015

12:00

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ

0 - 0

 

ΣΑ

07/11/2015

14:30

ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

0 - 0

 

ΣΑ

07/11/2015

19:30

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

0 - 0

 
       

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.

   

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 
     

ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ.

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ

0 - 0

 

ΣΑ

14/11/2015

14:30

ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

0 - 0

 

ΣΑ

14/11/2015

19:00

ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.

0 - 0

 

ΣΑ

14/11/2015

19:00

ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β

0 - 0

 
       

ΡΕΠΟ: ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

   

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 
     

ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ.

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ

0 - 0

 

ΣΑ

21/11/2015

14:30

ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.

0 - 0

 

ΣΑ

21/11/2015

19:00

ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΣΑ

21/11/2015

19:00

ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

0 - 0

 
       

ΡΕΠΟ: ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β

   

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 
     

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ.

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

0 - 0

 

ΣΑ

28/11/2015

12:00

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

0 - 0

 

ΣΑ

28/11/2015

14:30

ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

0 - 0

 

ΣΑ

28/11/2015

19:30

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ

0 - 0

 
       

ΡΕΠΟ: ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

   

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 
     

ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

0 - 0

 

ΣΑ

05/12/2015

11:15

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ.

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΣΑ

05/12/2015

14:30

ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β

0 - 0

 

ΣΑ

05/12/2015

19:00

ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

0 - 0

 
       

ΡΕΠΟ: ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ

   

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 
     

ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ.

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΣΑ

12/12/2015

12:00

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.

0 - 0

 

ΣΑ

12/12/2015

14:30

ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

0 - 0

 

ΣΑ

12/12/2015

17:00

ΜΠΟΘΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ

0 - 0

 
       

ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

   

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΣΑ

19/12/2015

11:15

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ.

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

0 - 0

 

ΣΑ

19/12/2015

14:30

ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ

0 - 0

 

ΣΑ

19/12/2015

19:00

ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

0 - 0

 

ΣΑ

19/12/2015

19:30

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β

0 - 0

 
       

ΡΕΠΟ: ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

   

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 
     

ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ.

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β

0 - 0

 

ΣΑ

09/01/2016

14:30

ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.

0 - 0

 

ΣΑ

09/01/2016

17:00

ΜΠΟΘΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΣΑ

09/01/2016

19:00

ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ

0 - 0

 
       

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

   

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 
     

ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

0 - 0

 

ΣΑ

16/01/2016

11:15

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ.

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

0 - 0

 

ΣΑ

16/01/2016

12:00

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

0 - 0

 

ΣΑ

16/01/2016

19:30

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ

0 - 0

 
       

ΡΕΠΟ: ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ

   

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 
     

ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ.

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

0 - 0

 

ΣΑ

23/01/2016

14:30

ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β

0 - 0

 

ΣΑ

23/01/2016

19:00

ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΣΑ

23/01/2016

19:00

ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ

0 - 0

 
       

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.

   

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 
     

ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

0 - 0

 

ΣΑ

30/01/2016

11:15

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ.

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

0 - 0

 

ΣΑ

30/01/2016

12:00

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

0 - 0

 

ΣΑ

30/01/2016

17:00

ΜΠΟΘΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ

0 - 0

 
       

ΡΕΠΟ: ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ