Έφηβοι

 
 
 

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ (2017-18)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΡ

19/09/2017

Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ

21:30

Α.Ε.Κ.

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

65 - 46

 

ΤΡ

19/09/2017

ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ

21:30

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ.

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

46 - 56

 

ΤΡ

19/09/2017

ΥΜΗΤΤΟΥ

21:45

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

74 - 75

 

ΤΡ

19/09/2017

ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ.

21:45

Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

57 - 56

 

ΤΡ

19/09/2017

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

21:45

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ

61 - 69

 

ΤΡ

19/09/2017

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ.

21:45

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

34 - 82

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΡ

26/09/2017

ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

21:30

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

65 - 44

 

ΤΡ

26/09/2017

Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ

21:45

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ.

56 - 50

 

ΤΡ

26/09/2017

Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

21:45

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

65 - 49

 

ΤΡ

26/09/2017

ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ

21:45

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ

Α.Ε.Κ.

46 - 64

 

ΤΡ

26/09/2017

ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ

21:45

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.

63 - 68

 

ΤΡ

26/09/2017

ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ

21:45

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

35 - 56

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΡ

03/10/2017

ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ

21:30

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

68 - 35

 

ΤΡ

03/10/2017

Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ

21:30

Α.Ε.Κ.

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

67 - 74

 

ΤΡ

03/10/2017

ΥΜΗΤΤΟΥ

21:45

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

75 - 54

 

ΤΡ

03/10/2017

ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ.

21:45

Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ

51 - 68

 

ΤΡ

03/10/2017

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

21:45

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

66 - 91

 

ΤΡ

03/10/2017

Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

21:45

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

62 - 45

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΡ

10/10/2017

ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ

21:30

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

54 - 78

 

ΤΡ

10/10/2017

ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

21:30

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Ε.Φ.Α.Ο.Ζ

74 - 43

 

ΤΡ

10/10/2017

ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ

21:45

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

62 - 71

 

ΤΡ

10/10/2017

Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ

21:45

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

Α.Ε.Κ.

86 - 73

 

ΤΡ

10/10/2017

ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ

21:45

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

68 - 76

 

ΚΥ

12/11/2017

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ.

12:30

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΡ

17/10/2017

Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ

21:30

Α.Ε.Κ.

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

89 - 35

 

ΤΡ

17/10/2017

ΥΜΗΤΤΟΥ

21:45

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

63 - 59

 

ΤΡ

17/10/2017

ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ.

21:45

Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

49 - 78

 

ΤΡ

17/10/2017

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

21:45

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ.

66 - 68

 

ΤΡ

17/10/2017

Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

21:45

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

64 - 42

 

ΤΡ

17/10/2017

ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ

21:45

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ

69 - 58

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΡ

24/10/2017

ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

21:30

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

67 - 48

 

ΤΡ

24/10/2017

ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ

21:30

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ.

Α.Ε.Κ.

64 - 73

 

ΤΡ

24/10/2017

Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ

21:45

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

100 - 82

 

ΤΡ

24/10/2017

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ.

21:45

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.

59 - 68

 

ΤΡ

24/10/2017

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

21:45

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

48 - 68

 

ΤΡ

24/10/2017

ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ

21:45

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

73 - 62

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΡ

31/10/2017

Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ

21:30

Α.Ε.Κ.

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

86 - 50

 

ΤΡ

31/10/2017

ΥΜΗΤΤΟΥ

21:45

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

79 - 62

 

ΤΡ

31/10/2017

ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ.

21:45

Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ.

54 - 68

 

ΤΡ

31/10/2017

Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

21:45

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ

93 - 47

 

ΤΡ

31/10/2017

ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ

21:45

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

59 - 77

 

ΤΡ

31/10/2017

ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ

21:45

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

36 - 63

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΡ

07/11/2017

ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ

21:30

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ.

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

57 - 60

 

ΤΡ

07/11/2017

ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

21:30

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ

67 - 60

 

ΤΡ

07/11/2017

Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ

21:30

Α.Ε.Κ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

87 - 80

 

ΤΡ

07/11/2017

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

21:45

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.

64 - 55

 

ΤΡ

07/11/2017

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ.

21:45

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

44 - 54

 

ΤΡ

07/11/2017

Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ

21:45

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

67 - 52

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΡ

14/11/2017

ΥΜΗΤΤΟΥ

21:45

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΡ

14/11/2017

Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

21:45

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΡ

14/11/2017

ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ

21:45

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ.

0 - 0

 

ΤΡ

14/11/2017

ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ

21:45

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

0 - 0

 

ΤΡ

14/11/2017

ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ

21:45

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

0 - 0

 

ΤΡ

14/11/2017

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

22:00

Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.

Α.Ε.Κ.

0 - 0

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΔΕ

20/11/2017

Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ

21:45

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΡ

21/11/2017

ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ

21:30

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ.

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

0 - 0

 

ΤΡ

21/11/2017

Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ

21:30

Α.Ε.Κ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

0 - 0

 

ΤΡ

21/11/2017

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ.

21:45

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ

0 - 0

 

ΤΡ

21/11/2017

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

21:45

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

0 - 0

 

ΤΡ

21/11/2017

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

22:00

Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

0 - 0

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΡ

28/11/2017

ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

21:30

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

0 - 0

 

ΤΡ

28/11/2017

ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ

21:45

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ.

0 - 0

 

ΤΡ

28/11/2017

ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ

21:45

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΡ

28/11/2017

ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ

21:45

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

Α.Ε.Κ.

0 - 0

 

ΤΡ

28/11/2017

Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

21:45

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

0 - 0

 

ΤΡ

28/11/2017

ΥΜΗΤΤΟΥ

21:45

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.

0 - 0

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΡ

05/12/2017

ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

21:30

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ.

0 - 0

 

ΤΡ

05/12/2017

Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

21:45

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

0 - 0

 

ΤΡ

05/12/2017

ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ

21:45

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.

0 - 0

 

ΤΡ

05/12/2017

ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ

21:45

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

Α.Ε.Κ.

0 - 0

 

ΤΡ

05/12/2017

ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ

21:45

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΡ

05/12/2017

Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ

21:45

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

0 - 0

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΡ

12/12/2017

Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ

21:30

Α.Ε.Κ.

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ

0 - 0

 

ΤΡ

12/12/2017

ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ

21:30

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. -

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

0 - 0

 

ΤΡ

12/12/2017

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

21:45

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΡ

12/12/2017

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ.

21:45

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

0 - 0

 

ΤΡ

12/12/2017

ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ.

21:45

Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

0 - 0

 

ΤΡ

12/12/2017

ΥΜΗΤΤΟΥ

21:45

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

0 - 0

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΡ

19/12/2017

ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

21:30

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Α.Ε.Κ.

0 - 0

 

ΤΡ

19/12/2017

ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ

21:45

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

0 - 0

 

ΤΡ

19/12/2017

ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ

21:45

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ

Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.

0 - 0

 

ΤΡ

19/12/2017

Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ

21:45

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ -

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΡ

19/12/2017

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ.

21:45

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ.

0 - 0

 

ΤΡ

19/12/2017

ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ

21:45

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

0 - 0

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΡ

09/01/2018

Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ

21:30

Α.Ε.Κ.

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

0 - 0

 

ΤΡ

09/01/2018

ΥΜΗΤΤΟΥ

21:45

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ

0 - 0

 

ΤΡ

09/01/2018

ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ

21:45

Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΡ

09/01/2018

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

21:45

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

0 - 0

 

ΤΡ

09/01/2018

Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

21:45

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ.

0 - 0

 

ΤΡ

09/01/2018

ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ

21:45

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

0 - 0

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΡ

16/01/2018

ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

21:30

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

0 - 0

 

ΤΡ

16/01/2018

ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ

21:30

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ.

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΡ

16/01/2018

ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ

21:45

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

0 - 0

 

ΤΡ

16/01/2018

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ.

21:45

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Α.Ε.Κ.

0 - 0

 

ΤΡ

16/01/2018

Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ

21:45

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.

0 - 0

 

ΤΡ

16/01/2018

ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ

21:45

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

0 - 0

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΡ

23/01/2018

Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ

21:30

Α.Ε.Κ

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ.

0 - 0

 

ΤΡ

23/01/2018

ΥΜΗΤΤΟΥ

21:45

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

0 - 0

 

ΤΡ

23/01/2018

Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

21:45

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΡ

23/01/2018

ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ

21:45

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΡ

23/01/2018

ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ

21:45

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ

0 - 0

 

ΤΡ

23/01/2018

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

22:00

Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

0 - 0

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΡ

30/01/2018

ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

21:30

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

0 - 0

 

ΤΡ

30/01/2018

ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ

21:30

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ.

Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.

0 - 0

 

ΤΡ

30/01/2018

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ.

21:45

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

0 - 0

 

ΤΡ

30/01/2018

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

21:45

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

Α.Ε.Κ.

0 - 0

 

ΤΡ

30/01/2018

ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ

21:45

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

0 - 0

 

ΤΡ

30/01/2018

Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ

21:45

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

0 - 0

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΡ

06/02/2018

ΥΜΗΤΤΟΥ

21:45

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ.

0 - 0

 

ΤΡ

06/02/2018

Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

21:45

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

Α.Ε.Κ.

0 - 0

 

ΤΡ

06/02/2018

ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ

21:45

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

0 - 0

 

ΤΡ

06/02/2018

ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ

21:45

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

0 - 0

 

ΤΡ

06/02/2018

ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ

21:45

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

0 - 0

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΡ

13/02/2018

Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ

21:30

Α.Ε.Κ.

Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.

0 - 0

 

ΤΡ

13/02/2018

ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ

21:30

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ.

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

0 - 0

 

ΤΡ

13/02/2018

ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

21:30

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

0 - 0

 

ΤΡ

13/02/2018

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

21:45

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

0 - 0

 

ΤΡ

13/02/2018

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ.

21:45

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

0 - 0

 

ΤΡ

13/02/2018

Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ

21:45

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ

0 - 0

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΡ

20/02/2018

ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

21:30

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

0 - 0

 

ΤΡ

20/02/2018

ΥΜΗΤΤΟΥ

21:45

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

Α.Ε.Κ.

0 - 0

 

ΤΡ

20/02/2018

Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

21:45

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.

0 - 0

 

ΤΡ

20/02/2018

ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ

21:45

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΡ

20/02/2018

ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ

21:45

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ.

0 - 0

 

ΤΡ

20/02/2018

ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ

21:45

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

0 - 0

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΡ

27/02/2018

Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ

21:30

Α.Ε.Κ.

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

0 - 0

 

ΤΡ

27/02/2018

ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ

21:30

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ.

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ

0 - 0

 

ΤΡ

27/02/2018

ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ

21:45

Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

0 - 0

 

ΤΡ

27/02/2018

Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ

21:45

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

0 - 0

 

ΤΡ

27/02/2018

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

21:45

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

0 - 0

 

ΤΡ

27/02/2018

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ.

21:45

ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

0 - 0