Αγώνες

 

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (2017-18)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

04/10/2017

21:00

Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ

42 - 34

 

ΤΕ

04/10/2017

21:30

ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ.

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ

45 - 26

 

ΤΕ

04/10/2017

21:30

ΜΠΟΘΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

60 - 35

 

ΤΕ

04/10/2017

21:45

ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

37 - 39

 

ΤΕ

04/10/2017

22:00

ΡΟΥΦ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. -

ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

39 - 44

 

ΤΕ

04/10/2017

22:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ

54 - 44

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

11/10/2017

20:45

Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

14 - 38

 

ΤΕ

11/10/2017

21:30

ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

40 - 53

 

ΤΕ

11/10/2017

21:30

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

29 - 54

 

ΤΕ

11/10/2017

22:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

31 - 45

 

ΤΕ

11/10/2017

22:00

ΠΕΥΚΗΣ Β

ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

41 - 36

 

ΤΕ

13/10/2017

22:00

ΡΟΥΦ

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.

48 - 43

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

18/10/2017

21:00

Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

25 - 23

 

ΤΕ

18/10/2017

21:30

ΜΠΟΘΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

47 - 30

 

ΤΕ

18/10/2017

21:30

ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ

ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

68 - 33

 

ΤΕ

18/10/2017

21:45

ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ

33 - 69

 

ΤΕ

18/10/2017

22:00

ΡΟΥΦ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. -

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ

35 - 25

 

ΤΕ

18/10/2017

22:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

50 - 64

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

25/10/2017

20:45

Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

31 - 21

 

ΤΕ

25/10/2017

21:30

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

52 - 31

 

ΤΕ

25/10/2017

21:30

ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ.

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.

57 - 34

 

ΤΕ

25/10/2017

22:00

ΠΕΥΚΗΣ Β

ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

35 - 32

 

ΤΕ

25/10/2017

22:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ

54 - 39

 

ΤΕ

27/10/2017

22:00

ΡΟΥΦ

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

44 - 50

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

01/11/2017

21:30

ΜΠΟΘΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ

55 - 35

 

ΤΕ

01/11/2017

21:30

ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

50 - 53

 

ΤΕ

01/11/2017

21:45

ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

45 - 58

 

ΤΕ

01/11/2017

22:00

ΡΟΥΦ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

34 - 53

 

ΤΕ

01/11/2017

22:00

Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ.

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ

31 - 50

 

ΚΥ

05/11/2017

16:30

ΣΤΡΕΦΗ

ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

32 - 43

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

08/11/2017

20:45

Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

08/11/2017

21:30

ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ.

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

08/11/2017

22:00

ΠΕΥΚΗΣ Β

ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

08/11/2017

22:00

ΡΟΥΦ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ

0 - 0

 

ΤΕ

08/11/2017

22:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

0 - 0

 

ΠΑ

10/11/2017

22:00

ΡΟΥΦ

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ

ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

0 - 0

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

15/11/2017

21:30

ΜΠΟΘΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

15/11/2017

21:30

ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ

ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

0 - 0

 

ΤΕ

15/11/2017

21:30

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ

0 - 0

 

ΤΕ

15/11/2017

21:45

ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.

0 - 0

 

ΤΕ

15/11/2017

22:00

Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ.

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

0 - 0

 

ΚΥ

19/11/2017

16:30

ΣΤΡΕΦΗ

ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ

0 - 0

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

22/11/2017

20:45

Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

22/11/2017

21:30

ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

22/11/2017

21:45

ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ

0 - 0

 

ΤΕ

22/11/2017

22:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

22/11/2017

22:00

ΡΟΥΦ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

0 - 0

 

ΠΑ

24/11/2017

22:00

ΡΟΥΦ

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ

ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

0 - 0

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

29/11/2017

21:30

ΜΠΟΘΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

0 - 0

 

ΤΕ

29/11/2017

21:30

ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ

0 - 0

 

ΤΕ

29/11/2017

21:30

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

0 - 0

 

ΤΕ

29/11/2017

22:00

ΠΕΥΚΗΣ Β

ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

29/11/2017

22:00

Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.

0 - 0

 

ΚΥ

03/12/2017

16:30

ΣΤΡΕΦΗ

ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

06/12/2017

20:45

Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ

0 - 0

 

ΤΕ

06/12/2017

21:30

ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

0 - 0

 

ΤΕ

06/12/2017

21:30

ΜΠΟΘΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ

0 - 0

 

ΤΕ

06/12/2017

21:45

ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

06/12/2017

22:00

ΡΟΥΦ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.

ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

06/12/2017

22:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

0 - 0

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΚΥ

10/12/2017

16:30

ΣΤΡΕΦΗ

ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

0 - 0

 

ΤΕ

13/12/2017

21:30

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.

0 - 0

 

ΤΕ

13/12/2017

21:30

ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

13/12/2017

22:00

ΠΕΥΚΗΣ Β

ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

13/12/2017

22:00

Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ.

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

15/12/2017

22:00

ΡΟΥΦ

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

0 - 0

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

20/12/2017

20:45

Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

0 - 0

 

ΤΕ

20/12/2017

21:30

ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

20/12/2017

21:30

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

0 - 0

 

ΤΕ

20/12/2017

22:00

ΠΕΥΚΗΣ Β

ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ

0 - 0

 

ΠΑ

22/12/2017

22:00

ΡΟΥΦ

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΣΑ

23/12/2017

16:30

ΣΤΡΕΦΗ

ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

0 - 0

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

10/01/2018

21:30

ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ.

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ

0 - 0

 

ΤΕ

10/01/2018

21:30

ΜΠΟΘΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

10/01/2018

21:45

ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

0 - 0

 

ΤΕ

10/01/2018

22:00

Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ.

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

10/01/2018

22:00

ΡΟΥΦ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ

0 - 0

 

ΤΕ

10/01/2018

22:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ

0 - 0

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

17/01/2018

20:45

Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.

0 - 0

 

ΤΕ

17/01/2018

21:30

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

17/01/2018

21:30

ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ.

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

17/01/2018

22:00

ΠΕΥΚΗΣ Β

ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

0 - 0

 

ΠΑ

19/01/2018

22:00

ΡΟΥΦ

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

0 - 0

 

ΚΥ

21/01/2018

16:30

ΣΤΡΕΦΗ

ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ

0 - 0

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

24/01/2018

21:30

ΜΠΟΘΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ

0 - 0

 

ΤΕ

24/01/2018

21:30

ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

24/01/2018

21:45

ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

24/01/2018

22:00

ΡΟΥΦ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

0 - 0

 

ΤΕ

24/01/2018

22:00

ΣΤΡΕΦΗ

ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

24/01/2018

22:00

Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ.

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

0 - 0

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

31/01/2018

20:45

Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

31/01/2018

21:30

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ

0 - 0

 

ΤΕ

31/01/2018

21:30

ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ.

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

0 - 0

 

ΤΕ

31/01/2018

22:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.

0 - 0

 

ΤΕ

31/01/2018

22:00

ΠΕΥΚΗΣ Β

ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

0 - 0

 

ΠΑ

02/02/2018

22:00

ΡΟΥΦ

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

0 - 0

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

07/02/2018

21:30

ΜΠΟΘΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

0 - 0

 

ΤΕ

07/02/2018

21:30

ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ

0 - 0

 

ΤΕ

07/02/2018

21:30

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

0 - 0

 

ΤΕ

07/02/2018

21:45

ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

07/02/2018

22:00

Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ.

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ

0 - 0

 

ΚΥ

11/02/2018

16:30

ΣΤΡΕΦΗ

ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ

0 - 0

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

14/02/2018

20:45

Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ

ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

14/02/2018

21:30

ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ.

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

14/02/2018

22:00

ΠΕΥΚΗΣ Β

ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ

0 - 0

 

ΤΕ

14/02/2018

22:00

ΡΟΥΦ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

0 - 0

 

ΤΕ

14/02/2018

22:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

0 - 0

 

ΠΑ

16/02/2018

22:00

ΡΟΥΦ

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

0 - 0

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

21/02/2018

21:30

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

21/02/2018

21:30

ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

0 - 0

 

ΤΕ

21/02/2018

21:30

ΜΠΟΘΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.

0 - 0

 

ΤΕ

21/02/2018

22:00

ΠΕΥΚΗΣ Β

ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ

0 - 0

 

ΤΕ

21/02/2018

22:00

Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ.

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΚΥ

25/02/2018

16:30

ΣΤΡΕΦΗ

ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

0 - 0

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

28/02/2018

20:45

Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ

ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

0 - 0

 

ΤΕ

28/02/2018

21:30

ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ.

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

28/02/2018

21:45

ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

28/02/2018

22:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

28/02/2018

22:00

ΡΟΥΦ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

0 - 0

 

ΠΑ

02/03/2018

22:00

ΡΟΥΦ

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ

0 - 0

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

07/03/2018

21:30

ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

07/03/2018

21:30

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

07/03/2018

22:00

Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ.

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

0 - 0

 

ΤΕ

07/03/2018

22:00

ΠΕΥΚΗΣ Β

ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

0 - 0

 

ΠΑ

09/03/2018

22:00

ΡΟΥΦ

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ

0 - 0

 

ΚΥ

11/03/2018

16:30

ΣΤΡΕΦΗ

ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.

0 - 0

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

14/03/2018

20:45

Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ

0 - 0

 

ΤΕ

14/03/2018

21:30

ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ

0 - 0

 

ΤΕ

14/03/2018

21:30

ΜΠΟΘΟΥ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

14/03/2018

21:45

ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

14/03/2018

22:00

ΡΟΥΦ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

14/03/2018

22:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

0 - 0