Αγώνες

 

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (2015-16)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

07/10/2015

00:00

ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ.

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

0 - 0

 

ΤΕ

07/10/2015

00:00

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

07/10/2015

00:00

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

07/10/2015

20:15

ΡΟΥΦ

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

07/10/2015

21:45

ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

07/10/2015

21:45

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

0 - 0

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

14/10/2015

00:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

14/10/2015

00:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

14/10/2015

20:45

Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

14/10/2015

21:00

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ.

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

0 - 0

 

ΤΕ

14/10/2015

21:45

ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ.

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

14/10/2015

22:00

ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.

0 - 0

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

21/10/2015

00:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

21/10/2015

00:00

ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ.

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

21/10/2015

00:00

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

21/10/2015

20:15

ΡΟΥΦ

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

21/10/2015

21:45

ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

21/10/2015

21:45

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ

0 - 0

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

04/11/2015

00:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

04/11/2015

00:00

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

04/11/2015

20:15

ΡΟΥΦ

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

0 - 0

 

ΤΕ

04/11/2015

20:45

Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.

0 - 0

 

ΤΕ

04/11/2015

21:45

ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ.

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

04/11/2015

22:00

ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

0 - 0

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

11/11/2015

00:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

11/11/2015

00:00

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

11/11/2015

00:00

ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ.

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

11/11/2015

21:00

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ.

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

11/11/2015

21:45

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

11/11/2015

21:45

ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ

0 - 0

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

18/11/2015

00:00

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

18/11/2015

20:15

ΡΟΥΦ

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.

0 - 0

 

ΤΕ

18/11/2015

20:45

Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

0 - 0

 

ΤΕ

18/11/2015

21:45

ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ.

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

18/11/2015

21:45

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

0 - 0

 

ΤΕ

18/11/2015

22:00

ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

25/11/2015

00:00

ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ.

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

25/11/2015

00:00

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

25/11/2015

00:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

25/11/2015

00:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

25/11/2015

21:00

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ.

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

25/11/2015

21:45

ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

0 - 0

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

02/12/2015

00:00

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

02/12/2015

20:15

ΡΟΥΦ

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

0 - 0

 

ΤΕ

02/12/2015

20:45

Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

02/12/2015

21:45

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

02/12/2015

21:45

ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

0 - 0

 

ΤΕ

02/12/2015

21:45

ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ.

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

0 - 0

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

09/12/2015

00:00

ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ.

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

09/12/2015

00:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

09/12/2015

00:00

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.

0 - 0

 

ΤΕ

09/12/2015

00:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

09/12/2015

21:00

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ.

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

09/12/2015

22:00

ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ

0 - 0

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

16/12/2015

00:00

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

0 - 0

 

ΤΕ

16/12/2015

00:00

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

16/12/2015

20:15

ΡΟΥΦ

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

16/12/2015

20:45

Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

16/12/2015

21:45

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

16/12/2015

21:45

ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

0 - 0

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

13/01/2016

00:00

ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ.

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

13/01/2016

00:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

13/01/2016

00:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

13/01/2016

21:00

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ.

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.

0 - 0

 

ΤΕ

13/01/2016

21:45

ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ.

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

13/01/2016

22:00

ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ

0 - 0

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

20/01/2016

00:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

0 - 0

 

ΤΕ

20/01/2016

00:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.

0 - 0

 

ΤΕ

20/01/2016

00:00

ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

20/01/2016

20:45

Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

20/01/2016

21:00

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ.

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

20/01/2016

21:45

ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ.

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ

0 - 0

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

27/01/2016

00:00

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

0 - 0

 

ΤΕ

27/01/2016

00:00

ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ.

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

27/01/2016

00:00

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

27/01/2016

20:15

ΡΟΥΦ

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

27/01/2016

21:45

ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

27/01/2016

21:45

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

0 - 0

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

03/02/2016

00:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

0 - 0

 

ΤΕ

03/02/2016

00:00

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

03/02/2016

20:45

Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

03/02/2016

21:00

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ.

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

0 - 0

 

ΤΕ

03/02/2016

21:45

ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ.

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.

0 - 0

 

ΤΕ

03/02/2016

22:00

ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

0 - 0

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

10/02/2016

00:00

ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ.

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

10/02/2016

00:00

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

10/02/2016

00:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

10/02/2016

21:00

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ.

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

10/02/2016

21:45

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

10/02/2016

21:45

ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ

0 - 0

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

17/02/2016

00:00

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.

0 - 0

 

ΤΕ

17/02/2016

00:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

0 - 0

 

ΤΕ

17/02/2016

20:15

ΡΟΥΦ

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

17/02/2016

20:45

Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

17/02/2016

21:45

ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ.

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

0 - 0

 

ΤΕ

17/02/2016

22:00

ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

0 - 0

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

24/02/2016

00:00

ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ.

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

24/02/2016

00:00

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

24/02/2016

00:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

24/02/2016

00:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

24/02/2016

21:00

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ.

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

24/02/2016

21:45

ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ

0 - 0

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

02/03/2016

00:00

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

0 - 0

 

ΤΕ

02/03/2016

20:15

ΡΟΥΦ

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

02/03/2016

20:45

Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

02/03/2016

21:45

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.

0 - 0

 

ΤΕ

02/03/2016

21:45

ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ.

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

02/03/2016

22:00

ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

0 - 0

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

09/03/2016

00:00

ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ.

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

09/03/2016

00:00

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

09/03/2016

00:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.

0 - 0

 

ΤΕ

09/03/2016

00:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

09/03/2016

21:00

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ.

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

09/03/2016

22:00

ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

0 - 0

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

16/03/2016

00:00

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

16/03/2016

20:15

ΡΟΥΦ

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

16/03/2016

20:45

Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

16/03/2016

21:45

ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ.

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

0 - 0

 

ΤΕ

16/03/2016

21:45

ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

16/03/2016

21:45

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

0 - 0

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

23/03/2016

00:00

ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ.

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.

0 - 0

 

ΤΕ

23/03/2016

00:00

ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

23/03/2016

00:00

ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

23/03/2016

21:00

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ.

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

23/03/2016

21:45

ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ.

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ

0 - 0

 

ΤΕ

23/03/2016

22:00

ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ

0 - 0

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

ΣΚΟΡ

 

ΤΕ

30/03/2016

00:00

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

0 - 0

 

ΤΕ

30/03/2016

00:00

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ

ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

30/03/2016

20:15

ΡΟΥΦ

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

0 - 0

 

ΤΕ

30/03/2016

20:45

Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

0 - 0

 

ΤΕ

30/03/2016

21:45

ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ.

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

0 - 0

 

ΤΕ

30/03/2016

21:45

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

0 - 0